Hakkımızda

2H AKADEMİ ile yeniliklere ayak uydurabilen mobil uyumlu ve yönetilebilir web siteleri hazırlamaktayız...

Bilişim teknolojileri konusunda ve internet programcılığı alanında; sizlerin ve  işletmenizin önemli bir yardımcısı gibi çalışıyoruz. Ürün ve hizmet konularınızı da; sunduğumuz çözüm ve destekler ile internette yayınlıyoruz.

Siz de, aradığınız her an yanınızda, işletmenize bilişim gücü katacak, teknolojik alt yapınızı destekleyip geliştirebilecek doğru bir ekiple çalışmak istemez misiniz?

Kurumsal E-ticaret yazılımları konusunda öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamız;

Sizin ve müşterilerinizin kolayca ürünlerinize ve fiyatlarınıza ulaşabileceği kredi kartı ile online ödeme alabilme özelliğiyle rakiplerinizden bir adım önde olacağınız, %100 seo uyumlu ve yönetilebilir panelli çözümleri sizlere en uygun fiyatla sunmaktadır.

Yönetim paneli sayesinde hazırlamış olduğumuz web sitesini, günün her saati dilediğiniz anda kendiniz güncelleyebilir ve yeni içerikler ekleyerek güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlerin işini büyütmesi ve müşterilerinizin de Size kolay ulaşması için

Google, Yandex vb gibi internet arama motorlarında ön sıralarda yer almanızı sağlayan firmamız; Php, jquery, bootstrap, javascript, Asp, Asp.Net vb kodlamalar ile ihtiyacınız doğrultusunda profesyonel şekilde sizlere yönetilebilir mobil web siteleri ve CRM yazılımları hazırlamaktadır.